RM20N650HD
Extended
Manufacturer
RECTRON
MFR.Part #
RM20N650HD
JLCPCB Part #
C3281616
Package
TO-263-2
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 180W 2.6nF 2.6nF@50V 20A 210mΩ@10V 48nC@10V 5V@250uA 650V 8pF N-Channel TO-263-2 MOSFETs ROHS