RM21N650T7
MFR.Part #
RM21N650T7
JLCPCB Part #
C3280984
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.95nF@50V 180mΩ@10V 200W 21A 3.5V@250uA 5pF 650V 70nC@10V N-Channel TO-247 MOSFETs ROHS