RSF65R035W
Extended
Manufacturer
REASUNOS
MFR.Part #
RSF65R035W
JLCPCB Part #
C51904698
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 105pF 160nC@10V 31mΩ@10V 417W 5V 6.23pF 650V 69A 7.783nF TO-247 MOSFETs ROHS