RSE80R180F
Extended
Manufacturer
REASUNOS
MFR.Part #
RSE80R180F
JLCPCB Part #
C49317658
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 180mΩ@10V 2.4pF 2.85nF 25A 37W 58nC@12V 5V 800V 90pF N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS