RSF1A-6R8-JTW
MFR.Part #
RSF1A-6R8-JTW
JLCPCB Part #
C17301171
Description
-55℃~+235℃ 1W 6.8Ω Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS