BLU0603-1180-BT25W
MFR.Part #
BLU0603-1180-BT25W
JLCPCB Part #
C17653298
Description
-55℃~+155℃ 100mW 118Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS