RSF1A-431-JBW
MFR.Part #
RSF1A-431-JBW
JLCPCB Part #
C17255099
Description
-55℃~+235℃ 1W 430Ω Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS