PR2-1R1-JTW
MFR.Part #
PR2-1R1-JTW
JLCPCB Part #
C17428817
Description
-55℃~+150℃ 1.1Ω 2W Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS