PR1-2R2-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
PR1-2R2-JBW
JLCPCB Part #
C17603075
Package
Plugin,D5.7xL15.2mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.2Ω Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5.7xL15.2mm Through Hole Resistors ROHS