160-2R0-JTW
MFR.Part #
160-2R0-JTW
JLCPCB Part #
C17492197
Description
-65℃~+350℃ 2Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS