GP55-7502-FTW
MFR.Part #
GP55-7502-FTW
JLCPCB Part #
C17277038
Description
-55℃~+160℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS