BLU0805-3570-BT25W
MFR.Part #
BLU0805-3570-BT25W
JLCPCB Part #
C17442464
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS