GP55-3482-FBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
GP55-3482-FBW
JLCPCB Part #
C17591156
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+160℃ 250mW 34.8kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS