BLU0805-1003-BT25W
MFR.Part #
BLU0805-1003-BT25W
JLCPCB Part #
C17691651
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS