GP55-3093-FBW
MFR.Part #
GP55-3093-FBW
JLCPCB Part #
C17454735
Description
-55℃~+160℃ 250mW 309kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS