GP55-2211-FBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
GP55-2211-FBW
JLCPCB Part #
C17258325
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+160℃ 2.21kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS