125-301-JBW
MFR.Part #
125-301-JBW
JLCPCB Part #
C17415839
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 300Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS