GP55-1823-FTW
MFR.Part #
GP55-1823-FTW
JLCPCB Part #
C17475528
Description
-55℃~+160℃ 182kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS