GP55-1542-FBW
MFR.Part #
GP55-1542-FBW
JLCPCB Part #
C17473998
Description
-55℃~+160℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS