GP55-1742-FBW
MFR.Part #
GP55-1742-FBW
JLCPCB Part #
C17660385
Description
-55℃~+160℃ 17.4kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS