RSF1A-154-JTW
MFR.Part #
RSF1A-154-JTW
JLCPCB Part #
C17197428
Description
-55℃~+235℃ 150kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS