GP55-1301-FTW
MFR.Part #
GP55-1301-FTW
JLCPCB Part #
C17250484
Description
-55℃~+160℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS