GP55-5493-FBW
MFR.Part #
GP55-5493-FBW
JLCPCB Part #
C17315297
Description
-55℃~+160℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS