GP55-1133-FTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
GP55-1133-FTW
JLCPCB Part #
C17467709
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+160℃ 113kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS