175-222-JBW
MFR.Part #
175-222-JBW
JLCPCB Part #
C17642317
Description
-65℃~+350℃ 10W 2.2kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS