175-221-JBW
MFR.Part #
175-221-JBW
JLCPCB Part #
C17278263
Description
-65℃~+350℃ 10W 220Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS