160-682-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
160-682-JBW
JLCPCB Part #
C17230549
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+350℃ 5W 6.8kΩ Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS