GP55-1053-FBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
GP55-1053-FBW
JLCPCB Part #
C17547826
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+160℃ 105kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS