160-221-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
160-221-JTW
JLCPCB Part #
C17587937
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+350℃ 220Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS