160-1R8-JBW
MFR.Part #
160-1R8-JBW
JLCPCB Part #
C17419162
Description
-65℃~+350℃ 1.8Ω 5W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS