135-6R8-JBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
135-6R8-JBW
JLCPCB Part #
C17651363
Package
Plugin,D4.8xL12.7mm
Description
-65℃~+350℃ 3W 6.8Ω Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS