BLU0805-1242-BT25W
MFR.Part #
BLU0805-1242-BT25W
JLCPCB Part #
C17463393
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS