135-430-JBW
MFR.Part #
135-430-JBW
JLCPCB Part #
C17665460
Description
-65℃~+350℃ 3W 43Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS