125-430-JBW
MFR.Part #
125-430-JBW
JLCPCB Part #
C17198943
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 43Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS