125-910-JTW
MFR.Part #
125-910-JTW
JLCPCB Part #
C17352814
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 91Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS