125-101-JTW
MFR.Part #
125-101-JTW
JLCPCB Part #
C17435149
Description
-65℃~+350℃ 1.5W 100Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D2.4xL9.8mm Through Hole Resistors ROHS