RBR5LAM60ATFTR
MFR.Part #
RBR5LAM60ATFTR
JLCPCB Part #
C509955
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100A 250uA@60V 550mV@5A 5A 60V SOD-128 Schottky Diodes ROHS