RBR5LAM30ATFTR
MFR.Part #
RBR5LAM30ATFTR
JLCPCB Part #
C3757892
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100uA@30V 30V 540mV@5A 5A 75A SOD-128 Schottky Diodes ROHS