RBR3LAM30ATR
MFR.Part #
RBR3LAM30ATR
JLCPCB Part #
C509953
Package
SOD-128
Description
1 Independent 30V 3A 40A 50uA@30V 580mV@3A SOD-128 Schottky Diodes ROHS