RBR2LAM40ATFTR
MFR.Part #
RBR2LAM40ATFTR
JLCPCB Part #
C3758939
Package
SOD-128
Description
1 Independent 2A 40V 45A 550mV@2A 80uA@40V SOD-128 Schottky Diodes ROHS