RBR1LAM60ATR
MFR.Part #
RBR1LAM60ATR
JLCPCB Part #
C308736
Package
SOD-128
Description
1 Independent 1A 40A 530mV@1A 60V 75uA@60V SOD-128 Schottky Diodes ROHS