RB088LAM-60TR
MFR.Part #
RB088LAM-60TR
JLCPCB Part #
C559342
Package
SOD-128
Description
1 Independent 4uA@60V 5A 60V 710mV@5A 90A SOD-128 Schottky Diodes ROHS