RB081LAM-20TR
MFR.Part #
RB081LAM-20TR
JLCPCB Part #
C509930
Package
SOD-128
Description
1 Independent 20V 450mV@5A 5A 700uA@20V 80A SOD-128 Schottky Diodes ROHS