SFR18EZPF62R0
MFR.Part #
SFR18EZPF62R0
JLCPCB Part #
C20110219
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS