RB060LAM-40TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB060LAM-40TR
JLCPCB Part #
C253510
Package
SOD-128
Description
1 Independent 100uA@40V 2A 40V 500mV@2A 80A SOD-128 Schottky Diodes ROHS