RB058LAM150TFTR
MFR.Part #
RB058LAM150TFTR
JLCPCB Part #
C3759613
Package
SOD-128
Description
1 Independent 150V 3A 3uA@150V 80A 840mV@3A SOD-128 Schottky Diodes ROHS