RTX033902BDTP
MFR.Part #
RTX033902BDTP
JLCPCB Part #
C5141161
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS