RTT252400FTE
MFR.Part #
RTT252400FTE
JLCPCB Part #
C4354993
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS