RTX032000BDTP
MFR.Part #
RTX032000BDTP
JLCPCB Part #
C5141125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS