RTT25R750FTE
MFR.Part #
RTT25R750FTE
JLCPCB Part #
C333725
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 750mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS